darknesspowerstudio

Tu możecie dowiedzieć się o nas wszystkiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-08-21 19:19:57

mkucinski1

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 60
Punktów :   

Projekt "Cień i Światło" is ready

Witajcie po długiej przerwie!
Mam dobre wieści dla fanów RPG. Skończyłem grę pt.: "Cień i Światło"! Druga część (prequel pierwszej części), "Cień i Światło: Returning" jest tworzona. Jestem strasznie zadowolony. Grę przechodzi się w godzinę (25 minut na haxach ). Fabuła: Łowca Dusz, Aulaler (dlaczego akurat Łowca Dusz? To wytłumaczę w drugiej części gry) ma przynieść duszę Herszta Bandytów, który grasuje w Zniszczonym Mieście Ivindil. Poznajemy pierwszego bohatera, Janusa, który zleca nam podstawowego questa (przynieś mi łuk). Pokonujemy pierwszego przeciwnika, idziemy do krasnoluda, on wręcza nam piwo (najlepsza mikstura na początek) i wracamy do elfa. Samouczek opowiada nam o podstawach sterowania i idziemy do Ivindil. Radzę gadać z każdymi postaciami (najbardziej z goblinem, koło Babci Jajeczko, LOLOMGWTF?!, bo jest najsilniejszą postacią w grze). Spotykamy mało postaci (bo to gra testowa, którą zamierzam przynieść na informatykę, żeby zdobyć wyższą ocenę), ale gra naprawdę mnie wciągnęła. Mało questów, krótka gra, jest bardzo liniowa, ale fabuła mam nadzieję trzyma się kupy. Gra ma kilka błędów, ale to moja PIERWSZA gra, więc nie spodziewajcie się sukcesów i najlepszej gry 2013 RPG Maker VX EVER! Są ludzie bardziej doświadczeni i mniej doświadczeni. Wczoraj dodałem dwie nowe mapy, w tym epilog (nie zdradzę szczegółów, żebyście sami w to zagrali!).
A więc to tyle. Oto linki:
Cień i Światło: http://www.mediafire.com/?x5dgqxrbvfkngf8
Cień i Światło: Returning: http://www.mediafire.com/?qohxlhoqc24yfbi. Nie ma ekranów tytułowych, bo jestem na wakacjach i nie mam programów graficznych, ale nie ekran tytułowy się liczy . A więc na razie i czekajcie na nowe recenzje (F1 2011, F1 2012, Soul Calibur V, Spellforce)!
mkucinski1

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsz1.pun.pl www.jedenswiat.pun.pl www.ronins.pun.pl www.nickcave.pun.pl www.bleachssx.pun.pl