darknesspowerstudio

Tu możecie dowiedzieć się o nas wszystkiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Recenzje
  •  » Gran Turismo 5, czyli największy symulator jazdy na PlayStation

#1 2013-02-22 12:00:57

mkucinski1

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 60
Punktów :   

Gran Turismo 5, czyli największy symulator jazdy na PlayStation

DARK POLECA

Witam was bardzo serdecznie!
Po moim lenistwie, czas na recenzje. Dziś zajmiemy się grą "Gran Turismo 5" wydaną w 2010 roku przez Polyphony Digital na konsole PS3 (Only on PlayStation). Gra jest naprawdę wciągające, lecz niestety nie posiadam aktualnie wersji Spec 2.0, bo mój internet nie można podłączyć do konsoli (może jutro załatwię z wujkiem . Oczywiście zaczynamy w menu. Możemy wejść do Świata GT, czyli właśnie kampania, Szybka Jazda, gdzie możemy testować wybrane fury lub grać na dwa pady. Mamy też Kreatora Tras (wg mnie bezsensu) i GT-TV, czyli programy motoryzacyjne (niektóre płatne). Zacznijmy od pierwszej opcji. Mamy do wyboru A-Spec, B-Spec, Zawody Specjalne, Dealera samochodowego, Giełdę Samochodów Używanych (możemy znaleźć tam auta z innych części Gran Turismo, np. Bugatti Veyron lub Formuła Gran Turismo (musicie ją posiadać by przejść jedne zawody). Gra jest naprawdę ładna (testuję gry na SCARCIE, czyli takiej wtyczce, która odpowiada za obraz, np. w PlayStation 2). Widać, że twórcy od Gran Turismo 4 zrobili dużo (czyli przez 5 lat). Niestety zawody są trudne, auta drogie i bardzo trudno zdobyć dużo kasy. Bardzo trudno utknąć w problemach finansowych. Na szczęście ratują nas Zawody Specjalne. Całe szczęście, za wygraną np. brązu otrzymujemy dość dużo kasy. Naprawdę polecam gokarty (w tej grze są ), za które zdobędziemy na Zawodowcu 160k (nie powtórzymy wyścigu, jest jednorazowy). Teraz oceny:
Cena: 50-60zł (9)
Grafika: 9+ (gra jest naprawdę piękna, lecz nie dorównuje Forzy Motorsport 4)
Audio: 9 (jest dobra muzyka, lecz mi nie wpadła w ucho, a dźwięk silnika jest dobry, ale nie dorównuje powyższej Forzy)
Grywalność: 9 (są problemy ze sterowaniem aut, ale potrafi wciągnąć na długie godziny)
Multiplayer: 9+ (nie próbowałem szczerze mówiąc, ale naprawdę jest czadowy, można dać nie potrzebne auto znajomemu i pomóc przez to, a gra w sieci naprawdę jest fajna, wg filmików)
Średnia ocen: 9+/10

Plusy:
+ kokpity w samochodach premium
+ dużo aut Standard i Premium
+ ogromna ilość torów


Minusy:
- brak kokpitu w samochodach Standard (naprawiają to)
- trochę głupie AI
- za drogie auta


Dziękuje za przeczytanie oceny i mam nadzieję spodoba się nowy system oceniania gier (wziąłem system plusów i minusów z mojej ulubionej gazety CD-Action)

Offline

 
  • Index
  •  » Recenzje
  •  » Gran Turismo 5, czyli największy symulator jazdy na PlayStation

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mksrpyskowice.pun.pl www.bleachmaster.pun.pl www.moonots.pun.pl www.radiothunder.pun.pl www.dbvmono.pun.pl