darknesspowerstudio

Tu możecie dowiedzieć się o nas wszystkiego


  • Index
  •  » Recenzje
  •  » Gothic III, czyli Bezi pod okupacją Orków

#1 2012-06-15 19:19:10

mkucinski1

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 60
Punktów :   

Gothic III, czyli Bezi pod okupacją Orków

Witajcie!
Oto recenzja gry Gothic III (z której będę robił let's play). Zaczynamy w Ardei, małym miasteczku pod okupacją rozumnych Orków. Kiedy już ich zabijemy, niedobitki uciekną. Po rozmowie z kowalem musimy iść do buntowników, by przysłali swoich do ochrony. Możemy też się wybrać do Cape Dum, kolejnego miasta Orków. Zakończenia mamy trzy: Beliara (w Varancie), Innosa (w Nordmarze) i Adanosa (Myrtanie, dalsze przygody Beziego po ukończeniu drogi Adanosa w Gothic III: Zmierzch Bogów). Głównym miastem butnowników jest Vengard, który został zaatakowany przez Orków. Wszystkimi Orkami dowodzi niejaki Kan, sługa Beliara. W Cape Dum rządzi Uruk. Jeśli chcemy porozmawiać z szefami, musimy mieć 75% reputacji w mieście, a jeśli z Kanem to 75% u Orków. Jeśli chcemy być po stronie buntowników Innosa, musimy znaleźć 12 pucharów i dać je 12 paladynom. Grze daje 8+/10, bo w Gothicu II można było przechodzić przygodę inną postacią (za pomocą kodów), a w Gothicu III, kiedy się wcielimy w inną postać to nie zapiszemy gry. Według mnie Gothic II był najfajniejszy. Na razie!

Offline

 

#2 2012-06-30 14:25:04

JanusiPiotrus

Ambitny żółtodziób

Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Gothic III, czyli Bezi pod okupacją Orków

Jestem już w Nordmarze i zabiłęm orków w kopalni z Klanu Młota. Ta gra jest czadowa! Myślę, żeby pójść do Klanu Ognia i zdobyć Pierścień Adanosa, a na koniec pójść do Xardasa, a później do Innosa, bo noszę ten pacnerz paladyna!
Janus

Offline

 

#3 2012-07-24 08:36:32

tanderqII

Żółtodziób

Zarejestrowany: 2012-07-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Gothic III, czyli Bezi pod okupacją Orków

mój kumpel gral w gothica ale czesci nie znam ;(

Offline

 
  • Index
  •  » Recenzje
  •  » Gothic III, czyli Bezi pod okupacją Orków

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hooligansgame.pun.pl www.wilczasforahg.pun.pl www.narutozone.pun.pl www.elektrobram.pun.pl www.minecraftrl.pun.pl