darknesspowerstudio

Tu możecie dowiedzieć się o nas wszystkiego


  • Index
  •  » Recenzje
  •  » Gothic II, czyli Bezimienny zaczyna swą drugą przygodę

#1 2012-06-10 16:29:38

mkucinski1

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 60
Punktów :   

Gothic II, czyli Bezimienny zaczyna swą drugą przygodę

Witajcie!
Oto recenzja gry Gothic II. Akcja się dzieje miesiąc po pokonaniu Śniącego. Ożywił nas stary przyjaciel i nekromanta Xardas. Mówi nam, że niedługo Khorinis napadną smoki. Mamy zdobyć artefakt Oko Innosa. Niestety to nie będzie łatwe. Czeka nas wiele przygód w portowym mieście, powrócimy do Górniczej Doliny, gdzie będzie Nowy i Stary Obóz, starzy kumple będą jak Diego, Gorn, Milten czy Lester i smoki. Ostatecznym bossem będzie smok - ożywieniec (ja gram na kodach, wiem jestem cheaterem, ale nie chce przejść tej gry). Jak komuś wejdziemy do domu, ten nas wygoni. Realizm jest lepszy niż w Gothicu III. Daje tej grze 9+/10, bo na 10 nie zasługuje. Ma parę błędów, ale fabuła jest niesamowita.
mkucinski1

PS. Jak ktoś ma Gothic II: Nok Kruka i Gothic Multiplayer to niech wejdzie na serwer TORUN VS BYDGOSZCZY. Jestem codziennie, więc każdy ma szansę się ze mną spotkać. Mój nick to Aulaler i jestem Magiem Ognia w Starym Obozie.

Offline

 

#2 2012-06-30 14:23:17

JanusiPiotrus

Ambitny żółtodziób

Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Gothic II, czyli Bezimienny zaczyna swą drugą przygodę

Grałem w Gothica II i I i przyznam, że I jest fajniejsza. Pozdro dla mkucinskiego1 i fentoma

Offline

 
  • Index
  •  » Recenzje
  •  » Gothic II, czyli Bezimienny zaczyna swą drugą przygodę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hooligansgame.pun.pl www.wilczasforahg.pun.pl www.narutozone.pun.pl www.elektrobram.pun.pl www.minecraftrl.pun.pl