darknesspowerstudio

Tu możecie dowiedzieć się o nas wszystkiego


  • Index
  •  » Recenzje
  •  » FIFA 13, czyli kariera piłkarza lub menedżera :D

#1 2013-05-21 09:33:43

mkucinski1

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 60
Punktów :   

FIFA 13, czyli kariera piłkarza lub menedżera :D

Witam was bardzo serdecznie!
Piszę do was z lekcji informatyki nową recenzję. Mianowicie gra FIFA 13 na konsolę PS3 (co widać po designie ). Menu głównie bardzo mi się podoba. Do wyboru ponad 50 piosenek, a mi podoba się "Fly or Die", ale ja mało lubię piosenek, więc to duży zachwyt. Mamy do wyboru Ultimate Team (mistrzostwa i turnieje online, w tym Mecz na PlayStation Move, co naprawdę zostało spalone, fatalne sterowanie ). Później są Sezony (dalej online -,-), Kariera (zawodnika i menedżera, offline!), a później dodatkowe opcje (ustawienia, arena treningowa, Zostań Gwiazdą, tworzenie turnieju itd.). Przejdźmy do kariery. Jako zawodnik mamy grać i zdobywać sławę na całym świecie. Do wyboru mamy ponad 100 piłkarskich drużyn. Ja wybrałem mój domowy zespół, Pogoń Szczecin (bo mieszkam w Szczecinie). Nazwałem się Aulaler i teraz jestem wart 2 500 000 euro. Niedługo zamierzam kupić F1 2012 i napisać o niej recenzje (grałem w 2005, 2010 i 2011 i po za tym uwielbiam wyścigi bolidów, w wakacje pójdę pojeździć ). W każdym razie, gra jest bardzo ciekawa i polecam dla fanów piłki nożnej (szczególnie online). Teraz oceny:

Grafika: 9/10 (nawet dobra, ale mogłaby być lepsza)
Fabuła: ... (eee... stań się gwiazdą??)
Grywalność: 9/10 (kilka bugów troszeczkę wnerwia)
Cena: 90 zł (w moim przypadku) 9/10
Średnia ocen: 9/10
Moja ocena: 9/10

Mam nadzieję, że spodobała się ta recenzja. Do zobaczenia!

Offline

 
  • Index
  •  » Recenzje
  •  » FIFA 13, czyli kariera piłkarza lub menedżera :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mksrpyskowice.pun.pl www.radiothunder.pun.pl www.moonots.pun.pl www.mt2destiny.pun.pl www.bleachmaster.pun.pl