darknesspowerstudio

Tu możecie dowiedzieć się o nas wszystkiego


#1 2012-06-30 14:08:42

mkucinski1

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 60
Punktów :   

Historia Aulalera cz. III

- Zacznijmy od tego, że Ahmed i Gwandalia byli mistrzami kowalstwa - zaczął Pyrokar. - W końcu urodziłeś się ty. Plotki mówiły, że w ciągu 2 lat zdołałeś wykuć szeroki miecz. Marzeniem Ahmeda było wykucie Miecza Żywiołów, legendarnego miecza na podstawie Inkwizytora.
- Tata mi mówił, że kiedy będę miał 18 lat, mam wyruszyć w podróż w poszukiwaniu przepisów na Miksturę Żywiołów. Mam już ten przepis. Potrzeba mikstur ognia, ziemi, wody i powietrza. Mam te wszystkie przepisy i składniki. Mogę wykuć Miecz Żywiołów. Yugul już umarł - odpowiedział Aulaler.
- Tak, ale powrócił do życia, by zdobyć ten miecz. Dostałem raport od Magów Wody. Współpracujemy ze sobą.
- Yugul ożył?
- Dokładnie! Teraz jest duchem Świątyni Ben Sali.
- Trzeba go powstrzymać!
- To będzie TWOJE zadanie!
- Moje?
- Dokładnie!
- A jak umarli rodzice?
- Łowcy Głów poderżnęli im gardła. Pochowano ich w Al Shedim, na Varancie.
- Dziękuje, mistrzu Pyrokarze!
- Nie ma za co, dziecko!
Aulaler przez 12 lat szukał Al Shedim. Tam założył kryjówkę Elfów Adanosa. Jego największymi sługami byli Janus, druid - szpieg i Piotrus - goniec leśny. W wieku 30 lat powrócił do Klanu Młota i stał się władcą tego miasta. Do dziś wspominany jest jako "Syn Adanosa, Król Wszystkich Ludzi".

To była historia mojej zmyślonej postaci. Piszcie w postach swoje postacie, naprawdę warto. Włączcie moc wyobraźni i wymyślcie swoją postać i jej historię. Na razie

Offline

#2 2012-06-30 14:28:34

JanusiPiotrus

Ambitny żółtodziób

Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Historia Aulalera cz. III

On o mnie wspomniał Ja mam kamień chrząszcza i mówię, że Wrzód jest najlepszą postacią w Gothic I

Ostatnio edytowany przez JanusiPiotrus (2012-06-30 14:30:11)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.potokowa.pun.pl www.magisterka-opiekuncza.pun.pl www.wshbw.pun.pl www.narutosanhan.pun.pl www.derroaeg.pun.pl