darknesspowerstudio

Tu możecie dowiedzieć się o nas wszystkiego


  • Index
  •  » Recenzje
  •  » The Elder Scrolls V: Skyrim, czyli najlepszy RPG przed Wiedźminem

#1 2013-04-23 21:51:33

mkucinski1

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 60
Punktów :   

The Elder Scrolls V: Skyrim, czyli najlepszy RPG przed Wiedźminem

Witam!
Z racji tego, że zaniedbałem moje forum (tak, przeczytaliście MOJE, bo Fentom już nie chce, w sumie ja trochę też nie ), przygotowałem recenzję chyba najlepszego RPGa, który powstał w XXI wieku (na razie), czyli SKAAAAAAAAAAAAAJRIIIIIIM (tak wiem, Skyrim, ale wiecie, jestem fanem ROJA ), The Elder Scrolls V. Nie grałem w inne części The Elder Scrolls, ale chyba zacznę. Akcja toczy się w Skyrim, kolejnej dolinie. Naszym pierwszym miastem w którym będziemy, jest Helgen, którym panuje Cesarstwo (w angielskiej wersji Empire, czyli Imperium, więc przyzwyczaiłem się do tej nazwy ). Jesteśmy jednym z kilku więźniów, a jadą z nami: Ralof z Riverwood (Gromowładny), Ulfric Gromowładny i jakiś złodziejaszek z Rorikstead. Czas stworzyć naszą postać! Mamy do wyboru Argorianina, Bretona (mag), Wysokiego Elfa, Leśnego Elfa, Mrocznego Elfa (te trzy to moje ulubione ), Khajita (KIIIICIU), Orka, Redguarda no i NOOORDA. Oczywiście wybrałem Leśnego Elfa, bo w końcu lubię elfy (jako mały dzieciak marzyłem, by być jednym z nich) i z powodu bonusu do łucznictwa. Teraz, kiedy piszę, moja postać ma 46 poziom, a listę artefaktów daedrycznych, które posiadam, dam pod koniec recenzji. Kiedy już skończymy tworzyć postać, jesteśmy gotowi na ścięcie. Ale w ostatniej chwili przylatuje smok. Wielki. Wkurzony. I głodny... To Alduin, Pożeracz Światów. Oczywiście poznajemy interfejs i kiedy już uciekniemy, możemy już odzyskać pełną kontrolę (mianowicie wyciągnięcie broni, walka itp.).

Skyrim to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (fabuła taka sobie, ale efekty... Daję 11/10 tym efektom, bo po prostu cud. Teraz oceny:
Grafika: 10/10 (po prostu cud...)
Fabuła: 7/10 ("dupy nie urywa")
Grywalność: 9,5/10 (bardzo wciąga, ale kilka bugów przeszkadza)
Cena: 6/10 (od 100 do 150zł)
Średnia ocen: 8
Moja ocena: 9,90 (gdyby nie bugi to dałbym 10)

Lista artefaktów:
Przedświt
Buława Molag Bala
Brzytwa Dagona
Ebonowa Kolczuga (sweet)
Ebonowe Ostrze
Łamacz Zaklęć
Róża Sanguine'a
Kościany Klucz

Zbroja:
Nahrkiin (smoczy kapłan)
Daedryczna Zbroja Smoka
Daedryczne Karwawsze Złodzieja
Ebonowe Buty
Daedryczny Miecz Pożogi
Łamacz Zaklęć
Zbroja Słowików
Łuk Słowików
Daedryczny Łuk Aulalera
a później:
Daderyczny set

Na razie
PS Może napiszę poradnik dotyczący artefaktów

Offline

 
  • Index
  •  » Recenzje
  •  » The Elder Scrolls V: Skyrim, czyli najlepszy RPG przed Wiedźminem

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jedenswiat.pun.pl www.zsz1.pun.pl www.nickcave.pun.pl www.lu.pun.pl www.bleachssx.pun.pl