darknesspowerstudio

Tu możecie dowiedzieć się o nas wszystkiego


#1 2012-09-04 20:36:31

mkucinski1

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 60
Punktów :   

Coś o komentarzach i łapkach w górę :P

Witajcie!
Wszedłem dziś na nasz e-mail (darkpowerstudio@gmail.com, tam wysyłajcie różne maile z pytaniami, ja zawsze odpowiem) i zobaczyłem komentarz użytkownika filipek29907 (http://www.youtube.com/user/filipek29907), film to Przykładowe Walki MFO 3 cz. 2, co naprawdę mnie ucieszyło, bo wg mnie to zrobiony na poczekaniu. Postaram się znaleźć czas po za szkołą i coś nakręcić. Po za tym nie mam żadnych gier na kompie, więc... Naprawdę nie mam o czym kręcić. Minecraft mi się znudził, staram się znaleźć SPORA ale na marne i będę chodził na kółko informatyczne . Nie wiem, czemu Fentom nie pisze swoich tematów! PISZ TE TEMATY! Po za tym nie mam z nim kontaktu chyba z miesiąc. Teraz na temat. Nie potrzebuję 500 łapek w górę, wystarczy jedna i jeden komentarz pod filmem, bardzo proste! Może teraz coś nagram (25% szans), ale jedyne co mam do Luxor 4 Quest for Afterlife, ale chyba nie chcecie oglądać, jak lecę w kulki, dosłownie! Postaram się znaleźć gierkę i nagram. Dziękuje za przeczytanie tego wpisu i liczę na posty pod tym tematem. Nq i do zobaczenia!
mkucinski1

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lu.pun.pl www.jedenswiat.pun.pl www.bleachssx.pun.pl www.zsz1.pun.pl www.nickcave.pun.pl