darknesspowerstudio

Tu możecie dowiedzieć się o nas wszystkiego


  • Index
  •  » Recenzje
  •  » Firestorm Over Kronus, czyli nowi żołnierze i więcej frajdy

#1 2012-08-15 12:33:15

mkucinski1

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 60
Punktów :   

Firestorm Over Kronus, czyli nowi żołnierze i więcej frajdy

Witajcie!
Dzisiaj zajmiemy się grą, a raczej modem do Dark Crusade, czyli Firestorm Over Kronus 3.6 Pre-Release. Dlaczego pre-release? Wersja 3.6 jest nadal tworzony i ulepszany. Na tej stronie (http://www.moddb.com/mods/dawn-of-warha … ver-kronus) dowiecie się o wszystkim. Strona jest po angielsku, ale bardzo łatwo ściągnąć. Jeśli nie wiecie jak wypakować i potrzebny jest wam kod to wpiszcie "red unz goes fasta" (sam go wykułem na pamięć). Teraz o modzie. Niestety nie ma Kampani (w 3.5 była, ale strasznie zbugowana, czasem gra się wyłączała), ale Potyczka wymiata. Dodano nowe mapy (nawet niektóre z Kampanii Dark Crusade), nowych żołnierzy i... nową rasę, czyli Czarnych Templariuszy. Opis wszystkich postaci zrobię i nagram film o wszystkich. Opis oczywiście zrobię na forum. W wersji 3.6 dodano kolejnych nowych bohaterów, dodano Kronikarzowi plecak odrzutowy (zgadza się, wszyscy dowódcy Kosmicznych Marines mają jet- packi, co jest chyba najfajniejsze dla fanów Sług Imperatora). Dodano nowe tekstury dla Scorpiona, dodano Świętego Drednota (jeszcze w fazie beta) do Templariuszy i dodano kilka nowych armii. Moda oceniam 10/10, bo ma tylko jednego minusa, save' y się psują. Ja mam taki problem, jak wy nie macie, to oznacza, że mój komp jest słaby. Ok, dziękuję i do zobaczenia!

Offline

 
  • Index
  •  » Recenzje
  •  » Firestorm Over Kronus, czyli nowi żołnierze i więcej frajdy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mythanda.pun.pl www.pokemonsteam.pun.pl www.bloodteam.pun.pl www.mlawaelektronika.pun.pl www.ps3forum.pun.pl